Головна  →  Новини  →  28 червня 2023

Управління з питань реклами анонсувало зміни до чинного Порядку розміщення вивісок у місті Києві

Управління з питань реклами анонсувало зміни до чинного Порядку розміщення вивісок у місті Києві

Управління з питань реклами розробило проект регуляторного акту – рішення Київської міської ради «Про внесення змін до Порядку розміщення вивісок у місті Києві». Проект розроблено з метою удосконалення чинного Порядку та забезпечення більш чіткої процедури, що сприятиме збереженню автентичності історичного середовища міста та матиме позитивний вплив на підвищення комфорту для мешканців столиці.

Перелік основних змін:

- впровадження чіткого формулювання визначень, термінів та вимог до розміщення вивіски; 

- надання чіткості вимогам до розміру, матеріалів, техніки та стилістики вивісок, до їх освітлення, інформаційного наповнення; 

- уніфікація типів вивісок; 

- уточнення підстав та місць де розміщення вивісок не допускається; 

- уточнення назв вулиць і меж зонування розміщення вивісок у місті Києві (додано графічне зображення форматних зон).

Проект рішення «Про внесення змін до Порядку розміщення вивісок у місті Києві» вже оприлюднено на веб-порталі міста Києва за посиланням.

Як зазначила начальник Управління з питань реклами Оксана Поліщук: “Проект було розроблено з урахуванням громадської думки та, зважаючи на зворотній зв’язок бізнесу. Запропоновані зміни покликані удосконалити процедуру оформлення вивісок, надати більшої чіткості вимогам та врегулювати розміщення маркіз, яке раніше не було врегульовано. Крім цього, передбачається встановлення обмеження до кількості вивісок для одного власника на фасаді будинку. Раніше такі обмеження не були передбачені, що давало можливість власникам розміщувати кілька конструкцій, розташованих поруч одна до одної, що могло спричинити перекриття вивісками значної частини фасаду”.

На даному етапі зміни ще не набули чинності. З цього часу починається регуляторна процедура проекту, яка триватиме місяць з дня оприлюднення. Громадяни, власники бізнесу, підприємці та всі, кому небайдужі комфорт і краса нашого міста, можуть подавати свої пропозиції до проекту у письмовому вигляді за адресою: 04070, м. Київ, Боричів узвіз, 8, або онлайн на електронну пошту [email protected].

Управління прийматиме пропозиції протягом 1 (одного) місяця з дати оприлюднення.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку