Головна  →  КИЯНАМ  →  Графік прийому громадян

Графік

особистого прийому громадян начальником Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

Посада та

П.І.Б.

 

День та час особистого прийому громадян за адресою:Боричів узвіз, 8

День та час особистого виїзного прийому

Місце проведення особистого, виїзного прийому

День та час проведення прямих («гарячих») телефонних ліній за тел.: 481 47 21

Начальник Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Поліщук Оксана Миколаївна

Щосереди з 10.00 до 12.00 (за необхідності)

 

Другий четвер щомісяця з 10.00 до 12.00 (за необхідності)

За необхідності

Кожен понеділок з 15.00 до 17.00 (за необхідності)

Під час повітряної тривоги прийом припиняється, громадяни супроводжуються до виходу з приміщення та спрямовуються до станції метро «Поштова площа».

Громадянам, які мають бажання письмово звернутись до Управління з питань реклами, прохання звернення надсилати на поштову адресу:

Боричів узвіз, 8, м. Київ, 04070

або на електронну пошту: [email protected]

Скринька «Для звернень громадян» розміщена на першому поверсі.

Тел: 481-47-21

Для суб’єктів господарювання (їх представників)залишається можливістьпроведення прийому дистанційно (онлайн)* щосереди з 10-00 до 12-00*.

Під час попереднього запису необхідно повідомити: прізвище, ім’я, по батькові, назву юридичної особи або прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи-підприємця (у разі запису представника такої особи), засіб зв’язку (контактний номер телефону та електронна адреса), короткий зміст порушеного питання.

Зверніть увагу! Повноваження представника мають бути оформлені в установленому порядку.

За результатом запису на електронну адресу суб’єкта господарювання (його представника) буде надіслано посилання (логін та пароль) для участі у відео конференції.

*З використанням технології відео конференцій ZOOM

* За можливої відсутності (затримки) з об’єктивних причин (термінова нарада, засідання, тощо) начальника Управління з питань реклами, який має проводити прийом, години прийому можуть бути змінені, про що суб’єктові господарювання (його представнику) обов’язково повідомляється завчасно (по можливості).

 

Версiя для друку