Головна  →  Новини  →  20 лютого 2024

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні ми віддаємо шану та вклоняємося тим, хто є символами невідступної боротьби за волю, справедливість та гідність. День Героїв Небесної Сотні – це не лише день пам'яті про їхню жертву, але й увічнення їхньої мужності, відваги та вірності ідеалам. 

У ті дні випробувань 2014 року кожен камінь Майдану нагадував про горду історію боротьби за свободу. Там, серед сотень і тисяч, були ті, хто став живим щитом свободи, готовими пожертвувати всім заради кращого майбутнього для своєї країни. 

Сьогодні, ми вшановуємо не тільки їхній подвиг, але й їхню відданість ідеалам гідності та свободи. Цей день – це визнання того, що український дух, непохитний та стійкий, завжди буде підтримувати прагнення до правди та правосуддя, навіть у найтемніші часи.

Хай кожна краплина крові, пролита на Майдані, стане символом нашої незламної боротьби з агресором  сьогодні. Нехай пам'ять про Героїв Небесної Сотні буде нашим світлом, яке освітлює шлях до майбутнього, де правда, свобода та гідність завжди будуть перемагати.

Вдячні за Свободу!

Перейти до спискуВерсiя для друку