Головна  →  Новини  →  13 червня 2023

Управління з питань реклами роз’яснило, що робити у разі отримання вимоги на усунення порушень

Управління з питань реклами роз’яснило, що робити у разі отримання вимоги на усунення порушень

До Управління з питань реклами надходить багато запитань щодо вимог на усунення порушень, які отримують власники розміщених конструкцій. В установі пояснили, що означає вимога, і що робити у разі її отримання.

Така вимога надсилається власнику (якщо він відомий) у тому випадку, якщо конструкція самовільно розміщена (не має виданого у встановленому порядку дозволу на розміщення зовнішньої реклами або документу щодо відповідності вивіски), або не відповідає виданому документу (габарити, тип, інші технічні характеристики, місце розміщення). До вимоги додається акт, у якому зафіксовано виявлені порушення. Вимога надсилається у письмовій формі поштою або особисто вручається власнику. 

У вимозі зазначається термін усунення порушень. Власник зобов'язаний усунути порушення або демонтувати конструкцію, і надіслати Управлінню з питань реклами фотозвіт у термін, визначений вимогою, на електронну або поштову адресу Управління з питань реклами:

Поштова адреса: Боричів узвіз, 8, м. Київ, 04070

Е-пошта: [email protected]

Що робити у разі отримання вимоги:

Якщо є документи на конструкцію

Вимога свідчить про те, що фактично розміщена конструкція не відповідає оформленому Вами документу. У такому випадку необхідно привести конструкцію у відповідність до виданого Управлінням з питань реклами документу, або демонтувати її - у разі неможливості усунення невідповідностей.

Якщо немає документів на конструкцію

1. Необхідно демонтувати конструкцію

2. Ознайомитися з правилами оформлення вивісок і реклами, які діють у місті

Порядок вивісок
Порядок реклами

3. Оформити документи на конструкцію в Управлінні з питань реклами

4. Розмістити конструкцію відповідно до макету та конструктиву у виданому документі

Як зазначила начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук: “Вимога надсилається не для того, щоб налякати власника можливим демонтажем, а щоб надати можливість виправити наявні порушення самостійно. Наша головна ціль — спонукати власників розміщувати вивіски і рекламні засоби згідно правил”. 

Проте в Управлінні зазначають, що варто пам’ятати про відповідальність, яка передбачена за порушення вимог до розміщення вивісок і рекламних засобів. 

Отримати усі відповіді на запитання щодо оформлення конструкцій можна у телеграм-боті. Крім того, заявники мають можливість скористатися онлайн-консультацією Управління за посиланням.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку