Головна  →  Новини  →  18 квітня 2023

Управління з питань реклами реалізувало можливість онлайн-подачі заявки на початок електронного документообігу в частині первинних бухгалтерських документів з операторами зовнішньої реклами

Управління з питань реклами реалізувало можливість онлайн-подачі заявки на початок електронного документообігу в частині первинних бухгалтерських документів з операторами зовнішньої реклами

Ще у 2021 році у рамках реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року була запроваджена можливість віддаленого обміну первинними бухгалтерськими документами з Управлінням з питань реклами за допомогою програмного комплексу «M.E.Doc». З початку 2023 року вже більше 2000 документів було надіслано за допомогою «M.E.Doc».

Електронний документообіг надає можливість розповсюджувачам реклами  обмінюватися з Управлінням первинними бухгалтерськими документами, що стосуються Договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами, а саме: рахунками, розрахунками коригування до рахунків, актами користування, актами звірки взаєморозрахунків, а також актами взаємозаліку.

«Зараз час цифровізації. Щоб отримати певні адміністративні послуги, громадянам уже не потрібно приходити у ту чи іншу державну установу. Ми також слідуємо тренду спрощення адміністративних послуг і перенесення їх в онлайн-формат. Ще з 2021 року операторам зовнішньої реклами немає потреби щомісячно приходити до офісу Управління з питань реклами зі стосом документів первинної бухгалтерської документації для ведення обліку користування місцями розміщення рекламних засобів. А відтепер заявку на початок електронного обміну документами можна подати онлайн» — підкреслила начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук. 

Для початку електронного обміну документацією необхідно мати: 

— програмне забезпечення;

— доступ до інтернет;

— кваліфікований електронний підпис.

Щоб подати заявку на ведення електронного документообігу в частині первинних бухгалтерських документів необхідно: 

1. На сайті Управління завантажити зразок листа-згоди за посиланням (зразок-листа згоди у кінці списку документів):

/content/zrazky-dokumentiv.html 

2.  Надіслати лист-згоду на поштову або електронну адресу Управління з питань реклами. 

поштова адреса: 04070, м. Київ, Боричів узвіз, 8

електронна адреса: [email protected]

 

Перейти до спискуВерсiя для друку