Головна  →  Новини  →  10 березня 2020

Відтепер, підприємці можуть отримати консультації он-лайн

Відтепер, підприємці можуть отримати консультації он-лайн

Відтепер, підприємці можуть отримати консультації он-лайн

 

Відтепер, підприємці можуть отримати консультації щодо розміщення рекламних засобів за Правилами в режимі он-лайн. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

 

«Кожного вівторка до нас на консультації приходять безліч людей. Всі вони знаходяться в одному закритому приміщенні, а на сьогодні, з причини різноманітних вірусів та захворювань, це стає небезпечно. Тому, ввели необхідні міри для безпеки наших громадян. Ми тестуємо нову функцію - консультації он-лайн. Кожен зможе отримати потрібну йому інформацію просто не виходячи з дому. А, якщо ця функція стане популярною, то ми її залишимо на постійній основі», - наголосив Олександр Смирнов.

 

Відтак, кожного вівторка, як й було раніше, з 14:00 до 16:00 проходитимуть консультації он-лайн. Просто заходьте в Телеграм та введіть в полі пошуку @kyivreklama. Задавайте питання щодо розміщення рекламних засобів, які документи потрібні, як повинна виглядати вивіска тощо. Спеціалісти КП «Київреклама» дадуть максимально повне роз’яснення щодо ваших питань. 

 

Зверніть увагу (!), що консультації будуть проходити кожного вівторка, з 14:00 до 16:00, але вже їхати не куди не потрібно. 

 

Посилання на сторінку: https://t.me/kyivreklama

 

Нагадаємо, кожен підприємець також має змогу скористатися онлайн-сервісом щодо розміщення вивісок. Для економії часу, заявку можна подавати у режимі онлайн. У свою чергу, протягом 10 робочих днів, заявник отримує відповідь про відповідність чи невідповідність вивіски Правилам й інформує заявника: https://eadv.kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку