Головна  →  Новини  →  27 грудня 2023

Проведення технічних робіт на онлайн-порталі для подачі повідомлень про розміщення вивіски

Проведення технічних робіт на онлайн-порталі для подачі повідомлень про розміщення вивіски

У зв'язку з проведенням технічних робіт комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр», онлайн-портал для подачі повідомлень про розміщення вивіски буде тимчасово недоступний до кінця наступного місяця. Роботи спрямовані на удосконалення сервісу та приведення його у відповідність до оновленого «Порядку розміщення вивісок у місті Києві».

Управління з питань реклами продовжує приймати заявки на оформлення вивісок через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) у місті Києві. Щоб скористатися цією можливістю, необхідно звернутися до найближчого ЦНАП, адреси яких можна знайти за посиланням.

Важливо! Для заявників, які подали повідомлення до закриття онлайн-порталу та ще не отримали відповідь, залишається доступною функція перегляду результатів розгляду документів. Строк розгляду повідомлень про розміщення вивіски становить до 10 робочих днів від дати подачі пакету документів, тому відповідь щодо повідомлення може бути ще не готова.

Управління з питань реклами приносить вибачення за тимчасові незручності та сподівається на розуміння. Як зазначила начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук: «Наша мета – удосконалювати сервіси надання публічних послуг, щоб вам було зручніше оформлювати конструкції, та разом, ми могли зробити місто ще більш охайним та зручним місцем для життя».

 

Перейти до спискуВерсiя для друку