Головна  →  Новини  →  23 листопада 2023

Управління з питань реклами долучилося до зборів Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва

Управління з питань реклами долучилося до зборів Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва

Управління з питань реклами долучилося до зустрічі співвласників багатоквартирних будинків. Зустріч, яка була організована Асоціацією ОСББ та ЖБК міста Києва, відбулася у будівлі Дарницької районної державної адміністрації. Під час заходу було обговорено питання розміщення вивісок і реклами на фасадах будинків, у яких створено ОСББ. Начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук розповіла про основні правила розміщення конструкцій на фасадах та роз'яснила питання отримання дозволів і погоджень. Зокрема, було наголошено на тому, що:

- заборонено розміщувати рекламу на балконах, парканах;

- заборонено вивісками та рекламою перекривати декоративні елементи фасаду повністю перекривати вікна, виходити за межі фасаду;

- заборонено розміщувати рекламу вище першого поверху (крім комерційних поверхів);

- освітлення конструкцій має вимикатися після 22:00;

- заборонено конструкціями перекривати елементи інженерних комунікацій будинку.

Окремо було обговорено питання договірних відносин між ОСББ та орендарями комерційних приміщень у частині розміщення рекламних конструкцій. Управління з питань реклами запропонувало присутнім сприяння у розробці власного дизайн-коду будівлі у рамках діючих правил міста. Співвласники багатоквартирних будинків можуть розробити індивідуальні вимоги до розміщення конструкцій у своєму ЖК, і Управління з питань реклами буде враховувати ці вимоги при розгляді звернень.

Присутні на зустрічі домовилися про подальші спільні дії у напрямку поліпшення зовнішнього вигляду та комфорту житлових комплексів столиці, у яких створено ОСББ. Управління з питань реклами дякує голові Асоціації ОСББ у місті Києві Валерію Нікітченку за запрошення долучитися до зборів.

Перейти до спискуВерсiя для друку