Головна  →  Новини  →  6 вересня 2023

Сьогодні в КМДА обговорили зміни до Порядку розміщення вивісок у Києві

Сьогодні в КМДА обговорили зміни до Порядку розміщення вивісок у Києві

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами було обговорено проект рішення «Про внесення змін до чинного Порядку розміщення вивісок у місті Києві».

Шановним членам постійної комісії було показано презентацію з конкретними прикладами та візуалізацією передбачених змін. Зокрема, було детально обговорено питання упорядкування маркіз та розміщення інформаційних табличок, а також представлено техніко-юридичні правки, які мають на меті зробити чинний «Порядок розміщення вивісок у місті Києві» більш зручним та зрозумілим. 

Крім того, членам постійної комісії були наведені результати опитування Київ.Цифровий, під час якого кияни висловили свою думку щодо розміщення вивісок у місті. У цілому запропоновані зміни отримали позитивний відгук від присутніх у залі. Більш детальне обговорення усіх пунктів проекту буде відбуватися уже на наступних засіданнях постійної комісії.

Начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук, яка була доповідачем під час презентації, зазначила: «Запропоновані зміни до чинного Порядку розміщення вивісок у місті Києві сприятимуть збереженню автентичності історичного середовища міста та матимуть позитивний вплив на підвищення комфорту для мешканців столиці. Крім того, передбачені зміни допоможуть удосконалити процедуру оформлення та розміщення вивісок. Дякуємо членам профільної комісії за розгляд проекту та позитивний фідбек. Працюємо й далі над покращенням зовнішнього вигляду міста».

Перейти до спискуВерсiя для друку