Головна  →  Новини  →  18 липня 2023

З початку року у Києві було подано більше 3000 заяв на оформлення вивісок і рекламних засобів

З початку року у Києві було подано більше 3000 заяв на оформлення вивісок і рекламних засобів

З початку року у Києві було подано більше 3000 заяв на оформлення вивісок і рекламних засобів

З початку 2023 року було подано 1566 заяв на оформлення вивісок у Києві. Для порівняння у 2022 приблизно таку кількість заяв було подано за рік. 

З початку поточного року можна відмітити позитивну тенденцію у кількості звернень на оформлення вивіски. Так, якщо у січні було подано 138 заяви, то у червні це число становило вже 328. Це перевищує показники поданих звернень за червень 2021 року (до початку повномасштабного вторгнення). 

Що стосується реклами, то з початку 2023 року було подано 1512 заяв на отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. З них — більше 1000 отримали позитивне рішення, за якими було встановлено пріоритет на розміщення конструкції. Хоча зараз кількість звернень на отримання дозволу на рекламні засоби є нижчою у порівнянні з роками до повномасштабного вторгнення, щомісяця це число зростає. Це окрім іншого, пояснюється тим, що під час дії воєнного стану Управління з питань реклами не мало повноважень видавати дозвільні документи. Заявники мали можливість отримати лише пріоритет на розміщення рекламної конструкції.

Як зазначила начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук: «З початку року було подано більше 3000 заяв на оформлення вивісок і рекламних конструкцій. Якщо говорити за вивіски, то кількість поданих звернень вже у червні 2023 перевищила місячні показники до початку повномасштабного вторгнення. Це свідчить про поступове відновлення підприємницької діяльності у місті. До того ж, Управління з кожним роком поліпшує засоби інформування, що також сприяє збільшенню кількості звернень на розміщення вивісок і рекламних засобів. Так, підприємці уже можуть скористатися онлайн-підтримкою у Telegram, а також зручним чат-ботом, де можна отримати відповіді на всі запитання, що стосуються оформлення конструкцій. Крім того, з серпня, завдяки рішенню міської ради буде відновлено в повному об'ємі  надання адміністративних послуг з видачі, продовження та анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, що також  сприятиме зростанню кількості звернень від суб'єктів господарювання».

Перейти до спискуВерсiя для друку