Головна  →  Новини  →  13 липня 2023

У столиці відновили надання адміністративних послуг із видачі, продовження, анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

У столиці відновили надання адміністративних послуг із видачі, продовження, анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Управління з питань реклами КМДА тимчасово надаватиме адміністративні послуги з видачі, продовження та анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Відповідне рішення ухвалили сьогодні депутати Київської міської ради. Дія цього рішення розповсюджується на період воєнного стану та протягом 30 днів після його припинення чи скасування. Рішення набере чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Після утворення Київської міської військової адміністрації, виконавчий орган Київради – КМДА – не має можливості приймати розпорядження про надання, продовження, анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Водночас Верховна Рада України не ухвалювала рішення про віднесення цих самоврядних повноважень і до компетенції КМВА.

Із початку дії воєнного стану від суб’єктів господарювання столиці вже надійшло на розгляд 852 заяви щодо отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами та 253 заяви – щодо продовження дії дозвільних документів. Також Управління з питань реклами розглянуло документи про анулювання 312 дозволів на розміщення зовнішньої реклами, зокрема за заявами суб’єктів господарювання. Станом на сьогодні рішення за зазначеними заявами не прийнято.

Як зазначила начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук: «Прийняте рішення надасть можливість субʼєктам господарювання вчасно і в повному обʼємі отримувати адміністративні послуги з видачі, продовження та анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами та дозволить уникнути навантаження на систему після нашої Перемоги».

Покроковий алгоритм отримання дозволу на рекламний засіб можна знайти на сайті за посиланням.

Перейти до спискуВерсiя для друку