Головна  →  Новини  →  3 липня 2023

Управління з питань реклами закликало не допускати поширених помилок при оформлені вивіски онлайн

Управління з питань реклами закликало не допускати поширених помилок при  оформлені вивіски онлайн

Управління з питань реклами розповіло про технічні помилки, які допускають заявники, при подачі документів на оформлення вивіски через онлайн-портал. Вони можуть стати причиною відмови у розміщені конструкції. Нижче наведено приклади найпоширеніших помилок.

  • Неповний текст документу при онлайн подачі заяви на оформлення вивіски.

Необхідно подавати скан-копії усіх сторінок документу: усі сторінки договору оренди, усі сторінки свідоцтва на торговельну марку і т.п. Подання неповного тексту документу є підставою для відмови в оформленні конструкції.

  • Нечітка скан-копія документу, на якій неможливо розрізнити інформацію у повному вигляді. Це можуть бути білі лінії серед тексту, або обрізана сторінка. Необхідно подавати повне зображення документів, на яких можна розрізнити усю інформацію.

  • Подання одного документу різними файлами або зображеннями. Спеціалісти Управління з питань реклами стикаються з завданням скласти в один пазл скан-копії документів під кодовими назвами: JPEG 23464, JPEG 66785, IMAGE 89324, JPEG 56345 і т.п. Необхідно подавати усі сторінки документу одним файлом.

  • Подання заяви на оформлення рекламних засобів через онлайн-портал. Управління нагадує, що оформити онлайн можна тільки вивіску. Щоб отримати дозвіл на рекламну конструкцію, необхідно подати документи до ЦНАП.

  • Крім вищесказаного, поширеною помилкою є подання заяви на оформлення декількох вивісок в одному пакеті документів. На одну конструкцію має бути один пакет документів. 

Для того щоб не отримати відмову в оформленні конструкції, необхідно уникати помилок, про які написано вище. 

Усю необхідну інформацію, щодо оформлення і розміщення вивісок, можна знайти на сайті Управління за посиланням.

Подати документи на оформлення вивіски онлайні можна на порталі Управління з питань реклами.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку